Paris Gezi Rehberi Vlog


Bu sorunun bence birkaç yanıtı var. Birincisi, bu ne gezi rehberi ne de vlog oldu. Çünkü hem Paris’te bulunduğum her noktada çekim yap(a)madım hem de anlatım yapmadım. Anlatıma pek ihtiyaç yok gibi geldi, kendi yaşadıklarım da pek anlatmaya değer değildi sanki. Ama galiba otelde şu başıma geldi, ay topuğum kırıldı, üf çok acıktım gibi kimseyi ilgilendirmeyen detaylardan bahsetmem gerekiyordu iyi bir vlog çekmek için, değil mi? 🙁 Sanırım benden vlogger olmayacak.

YİNE TOST MAKİNESİ

İkincisi, görüntüler tost makinesiyle çekilmiş olduğundan, şehrin aslında hangi şehir olduğu fazla anlaşılamıyor galiba?!’?^ Söylemek istiyorum, olay Paris’te geçiyor.

Son olarak da havanın mart sonunda bile -2 civarında olması, güneşin kendini pek göstermemesi tabii ki sevimli bir ambiyans sunmayı da engelliyor. Yine de Paris’i gerçekten sevenler ondan vazgeçemez, üşüse de, donsa da, aç kalsa da yine gider diyorum. Öyleyse buyurunuz videoma!

BİR ANDA VİDEO ÇEKMEK AKLIMA GELDİ. (SON DERECE YARATICI)

Geçen ay, yani Mart 2018’de Paris’e sanıyorum 7. kez gitmiş oldum. Şu ana kadar aslında çok fazla yazmadım Paris’le ilgili çünkü biliyorum, çok fazla içerik var. Çok güzel Paris blogları da var ben de bayılarak takip ediyorum. Zaten ne içerik üretmeye ne de yeni bir yer görmeye gittim. Sadece biraz sevdiğim ortamda bulunmak, birkaç arkadaşla görüşmek ve soluk almak için (çok havalı oldu) bu seyahati planladım. Ve son 2 günümde video çekmek aklıma geldi. Tam olarak hikaye bu.

PARİS SANA IT’S ALL TOO MUCH YAKIŞIRDI AMA…

İşte yapabildiğim kadarıyla, sizin için şöyle ufak bir video hazırladım. Müzik olarak telif melif dinlemem deyip Beatles şarkısı kullanmıştım mesela ama Youtube benim gibiler için çoktan kendi önlemini almış. Videoyu yayına almadığı gibi audio library’den kötü bir müzik seçmemi istedi ve işte bu oldu. :/ Siz Beatles’tan It’s All Too Much çalıyormuş gibi izleyebilirsiniz.

“OLMUYORSA BIRAKIRIM, MERAK ETMEYİN”

Umarım ileride daha iyi videolar gelecek… Ya da olmadığını anlayıp ben bırakacağım bu işi. Yorumlarınızı, likelarınızı, eğer sevdiyseniz de paylaşımlarınızı yani kısacası desteğinizi beklerim. <3

Bunlarla da ilgilenebilirsiniz:


Etiketler


Bilgi Üniversitesi, medya ve iletişim sistemleri bölümünden mezunum. Bir reklam ajansında SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Vakit yaratabildikçe seyahat ediyor ve böylece Valizim için zevkle içerik üretiyorum. Seyahat edemediğim dönemlerde ise yurt dışı deneyimlerimden faydalanarak şehir rehberleri hazırlamaya çalışıyorum. Yeni yazılarımdan haberdar olmak için instagram hesabım @ecemhep 'i takip edebilirsiniz! Ayrıca Hürriyet Seyahat'teki yazılarıma da göz atabilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir