İngilizce Vize Dilekçe Örneği


Herhangi bir ülkeden vize almak için başvuruda bulunurken, ellerinizle hazırlamanız gereken vize evraklarından biri de, tahmin edebileceğiniz gibi, vize dilekçesidir. Vize alacak kişiler için hazırladığım bu yazıda, çok yakın zamanda Avustralya vize başvurusunda bulunan ve başarıyla vizesini alan bir arkadaşımın dilekçesini paylaşacağım. Umarım İngilizce vize dilekçesi örneğine ihtiyaç duyan herkes için faydalı olur. İster Avustralya’ya, ister Kanada‘ya gidecek olun, mutlaka detaylı bir vize dilekçesi yazmayı ihmal etmeyin.

İngilizce vize dilekçe örneği (Avustralya vizesi için)

Çok yakın zamanda Avustralya vizesi alan bir arkadaşım yukarıda görmüş olduğunuz İngilizce vize dilekçesini kullanarak başarıyla vizesini alabildi. Schengen ya da diğer vizelerde de hemen hemen bunun benzeri bir dilekçe ile başvuruda bulunmanız yeterli oluyor.

Vize başvurusunda bulunmak ile ilgili diğer yazılarımıza şuradan göz atabilirsiniz!

Yeni yazıları kaçırmamak için Instagram ve Facebook üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın!

Bunlarla da ilgilenebilirsiniz:Bilgi Üniversitesi, medya ve iletişim sistemleri bölümünden mezunum. Bir reklam ajansında SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Vakit yaratabildikçe seyahat ediyor ve böylece Valizim için zevkle içerik üretiyorum. Seyahat edemediğim dönemlerde ise yurt dışı deneyimlerimden faydalanarak şehir rehberleri hazırlamaya çalışıyorum. Yeni yazılarımdan haberdar olmak için instagram hesabım @ecemhep 'i takip edebilirsiniz! Ayrıca Hürriyet Seyahat'teki yazılarıma da göz atabilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir